2 czerwca 2026 r., Aneksem do Umowy o powierzenie grantu na realizację projektu „Poprawa poziomu Cyberbezpieczeństwa w Przedsiębiorstwie Wodociągi Dębickie Sp. z o.o.” , został wydłużony termin realizacji Projektu do 31.12.2026 r.
W dniu dzisiejszym rozpoczęły się kolejne prace związane z budową sieci wodociągowej rozdzielczej na odcinku od budynku przy ul. Zielonej 28 do budynku przy ul. Zielonej 40.
Nasza koleżanka Joanna Kisiel po raz kolejny została laureatką, zdobywając II miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym o tytuł Mistrza Ortografii Miasta Dębica.
18 maja 2025 r. rozpoczynają się kolejne prace związane z budową sieci wodociągowej rozdzielczej na odcinku – od budynku przy ul. Partyzantów 35, do budynku przy ul. Partyzantów 52.
28 kwietnia bieżącego roku Prezes Mariusz Trojan w imieniu spółki „Wodociągi Dębickie” podpisał umowę z Wykonawcą, firmą F.H.U. „FLISEK” S.C. na realizację zadania pod nazwą „Wymiana sieci wodociągowej z przyłączami i nowym zasilaniem na osiedlu Leśna – Łysogórska – Krakowska w Dębicy”.
W minioną niedzielę swoje święto mieli Pracownicy Gospodarki Komunalnej, czyli wszyscy, którzy każdego dnia dbają o to, by miasto działało jak należy. Bo gdy wszystko działa jak należy, łatwo uznać to za oczywistość.
A prawda jest taka, że za tym stoją konkretni ludzie, często niezauważalni.
W minioną sobotę na zaproszenie Stowarzyszenia Zielona Dębica mieliśmy okazję wygłosić prelekcję na rynku w Dębicy na temat naszej „Dębickiej Kraniczanki” oraz znaczenia wody w życiu człowieka.
Kolejny raz nasze Laboratorium Produkcji Wody potwierdziło swoje kompetencje uczestnicząc w badaniach biegłości w zakresie badań mikrobiologicznych, fizykochemicznych oraz sensorycznych wody do spożycia.
W dniu dzisiejszym rozpoczęły się kolejne prace związane z budową magistrali wodociągowej na odcinku od budynku przy ul. Polnej 17 do budynku przy ul. Polnej 50.
4 maja bieżącego roku rozpoczną się prace związane z budową magistrali wodociągowej na odcinku od budynku przy ul. Leśnej 119 do budynku przy ul. Leśnej 123E.
13 kwietnia bieżącego roku, zostały zawarte dwie umowy na realizację zadania: „Zakup, dostawa i montaż agregatu prądotwórczego podtrzymującego pracę Stacji Uzdatniania Wody (SUW) oraz agregatu mobilnego do awaryjnego zasilania hydroforni”
25 marca bieżącego roku została zawarta Umowa na powierzenie grantu na realizację projektu „Poprawa poziomu Cyberbezpieczeństwa w Przedsiębiorstwie Wodociągi Dębickie Sp. z o.o.
Niech Święta Wielkanocne staną się źródłem umocnienia ducha.
Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie napełnia wiarą, pokojem,
da siłę do pokonywania trudności i pozwoli
z ufnością patrzeć w przyszłość
Od 1997 roku Wodociągi Dębickie funkcjonują jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, której jedynym udziałowcem jest Gmina Miasto Dębica. Spółka rozwija się dynamicznie. Konsekwentnie inwestuje w rozwój technologii uzdatniania wody, oczyszczania ścieków a także rozbudowę i modernizację sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, szanując przy tym aspekty środowiskowe i dbając o wysoki standard usług dla mieszkańców Dębicy.
43 tys. mieszkańców miasta Dębica jest zaopatrywanych w wodę
Długość naszej sieci wodociągowej to 282 km
Nasza dobowa zdolność produkcyjna ujęć wody to 15500 m3
Serwis wykorzystuje niezbędne pliki cookies do prawidłowego działania. Opcjonalne pliki cookies mogą być używane wyłącznie po Twojej zgodzie. Możesz zaakceptować albo odrzucić opcjonalne cookies oraz zmienić decyzję w dowolnym momencie.
Możesz zmienić decyzję dotyczącą opcjonalnych plików cookies.