Umowa na kolejne zadanie podpisana

28 kwietnia bieżącego roku Prezes Mariusz Trojan w imieniu spółki „Wodociągi Dębickie” podpisał umowę z Wykonawcą, firmą F.H.U. „FLISEK” S.C. na realizację zadania pod nazwą „Wymiana sieci wodociągowej z przyłączami i nowym zasilaniem na osiedlu Leśna – Łysogórska – Krakowska w Dębicy”.

Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej

W minioną niedzielę swoje święto mieli Pracownicy Gospodarki Komunalnej, czyli wszyscy, którzy każdego dnia dbają o to, by miasto działało jak należy. Bo gdy wszystko działa jak należy, łatwo uznać to za oczywistość.
A prawda jest taka, że za tym stoją konkretni ludzie, często niezauważalni.

„Pijmy wodę z kranu”

W minioną sobotę na zaproszenie Stowarzyszenia Zielona Dębica mieliśmy okazję wygłosić prelekcję na rynku w Dębicy na temat naszej „Dębickiej Kraniczanki” oraz znaczenia wody w życiu człowieka.

Przejdź do treści