Kategorie
Aktualności

Wodociągi Dębickie sp. z o.o.

„Pijmy wodę z kranu”

W minioną sobotę na zaproszenie Stowarzyszenia Zielona Dębica mieliśmy okazję wygłosić prelekcję na rynku w Dębicy na temat naszej „Dębickiej Kraniczanki” oraz znaczenia wody w życiu człowieka.

W minioną sobotę na zaproszenie Stowarzyszenia Zielona Dębica mieliśmy okazję wygłosić prelekcję na rynku w Dębicy na temat naszej „Dębickiej Kraniczanki” oraz znaczenia wody w życiu człowieka.
Rozmawialiśmy o tym dlaczego picie wody jest takie ważne oraz ile wody powinniśmy pić każdego dnia.

Główna część prelekcji poświęcona została naszej wodzie z kranu „Dębickiej Kraniczance”. Skąd się bierze w naszych kranach i jak przebiega proces jej uzdatniania. Dlaczego w Dębicy warto pić wodę z kranu i jakie to ma korzyści dla środowiska. Dlaczego warto postawić na Dębicką Kraniczankę i ograniczyć kupowanie wody w plastikowych butelkach.

„Dębicka Kraniczanka” jest zdrowa, smaczna i tania. Butelka 1,5 litrowa naszej wody z kranu to 1 grosz.  
Z dodatkiem cytryny, pomarańczy, owoców sezonowych oraz mięty smakuje naprawdę świetne, nie tylko w upalne dni.

Dlatego pijmy wodę z kranu.

Przejdź do treści