Kategorie
Aktualności

Wodociągi Dębickie sp. z o.o.

Dziecięcy piknik artystyczny

W ostatnią niedzielę mieliśmy przyjemność po raz kolejny częstować naszą zdrową wodą z kranu „Dębicką Kraniczanką”, podczas dziecięcego pikniku artystycznego, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Kultury Teatralnej Pieśń Kozła z Wrocławia oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy.

W ostatnią niedzielę mieliśmy przyjemność po raz kolejny częstować naszą zdrową wodą z kranu „Dębicką Kraniczanką”, podczas dziecięcego pikniku artystycznego, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Kultury Teatralnej Pieśń Kozła z Wrocławia oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy. Wydarzenie miało miejsce w Domu Kultury Śnieżka.

Dziecięca grupa polsko-ukraińska oraz młodzieżowa grupa muzyczno-taneczna Gipsy Angel ze Słowacji, przeniosły wszystkich w piękny świat tańca, emocji, radości, często nie dostrzegalnych, ukrytych na co dzień.

Finałowy pokaz Artystycznej Olimpiady Dzieci, przygotowany w dwa tygodnie przez dzieci polskie i ukraińskie, uświadomił zebranym jaka moc płynie z tańca. Samodzielnie skomponowane piosenki, układy choreograficzne oraz akrobatyczne, świadczą o niezwykłej wrażliwości, talencie oraz pasji młodych ludzi.

Poprzez taniec można także wyrazić swoje pochodzenie. Przekonała nas o tym grupa młodych, niezwykle utalentowanych Romów ze Słowacji, którzy poprzez taniec, śpiew i barwne stroje pielęgnują swoją romską kulturę.

Cieszymy się, że młodym artystom przypadła do gustu nasza propozycja w postaci orzeźwiającej lemoniady czyli smacznej, dębickiej wody z kranu z dodatkiem owoców.Przejdź do treści