Kategorie
Aktualności

Wodociągi Dębickie sp. z o.o.

Bicyklomania 2023 – Z kondycją po zdrowie i radość

W ostatnią sobotę odbył się jubileuszowy rajd rowerowy Bicyklomania 2023. Dla wszystkich uczestników na mecie przygotowano piknik profilaktyczno-integracyjny, podczas którego po raz kolejny częstowaliśmy „Dębicką Kraniczanką” w postaci lemoniady z dodatkiem owoców i mięty.

W ostatnią sobotę  odbył się jubileuszowy rajd rowerowy Bicyklomania 2023. Dla wszystkich uczestników na mecie przygotowano piknik profilaktyczno-integracyjny, podczas którego po raz kolejny częstowaliśmy „Dębicką Kraniczanką” w postaci lemoniady z dodatkiem owoców i mięty.

W rajdzie wzięło udział ponad  1000 osób, które miały do pokonania trasę 50 km, przebiegającą przez Paszczynę, Ropczycę oraz Pustków Osiedle. Ostatnim punktem rajdu był piknik na stadionie przy ul. Akademickiej w Dębicy. Tam na uczestników czekały liczne konkursy i atrakcje a dla spragnionych Dębicka Kraniczanka.

Dziękujemy, że mogliśmy być razem w to sobotnie popołudnie. Cieszy nas fakt, że nasza propozycja „Dębickiej Kraniczanki” w postaci lemoniady z dodatkiem owoców przypadła po raz kolejny wszystkim do gustu oraz, że coraz więcej ludzi decyduje się na picie wody z kranu.

Przejdź do treści