Kategorie
Aktualności

Wodociągi Dębickie sp. z o.o.

Dębicka Kraniczanka podczas II Turnieju Służb Mundurowych i Samorządowców

Kolejny mieliśmy okazję zachęcać do picia wody z kranu i częstować naszą „Dębicką Kraniczanką”, podczas II Turnieju Dębickich Służb Mundurowych i Samorządowców w Piłce Nożnej połączonego z piknikiem rodzinnym.

Kolejny raz mieliśmy okazję zachęcać do picia wody z kranu i częstować naszą „Dębicką Kraniczanką”, podczas II Turnieju Dębickich Służb Mundurowych i Samorządowców w Piłce Nożnej połączonego z piknikiem rodzinnym. Organizatorami wydarzenia byli: zakład Karny w Dębicy oraz Zarząd Terenowy NSZZFiPW. Honorowy patronat nad imprezą objął Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości dr hab. Marcin Warchoł, który kibicował dębickim sportowcom.

Równolegle do trwających rozgrywek piłkarskich odbywał się piknik rodzinny. Nie brakowało atrakcji dla dzieci i dorosłych. Liczne gry, zabawy, poczęstunek oraz możliwość obejrzenia pojazdów i sprzętu wykorzystywanych przez formacje mundurowe gościły tego dnia na obiektach sportowych MULKS w Pustyni.
Wydarzenie miało na celu nie tylko możliwość spotkania się i integrację służb na co dzień współpracujących ze sobą ale także promocję zdrowego stylu życia.

Cieszy nas fakt że „Dębicka Kraniczanka” wpisała się również w ideę tego wydarzenia. Dzieciaki oraz dorośli chętnie częstowali się wodą prosto z kranu z dodatkiem owoców. To nasze kolejne działania stanowiące element kampanii informacyjnej „Dębicka Kraniczanka” – dobra woda z kranu, która ma zachęcać do picia wody z kranu oraz uświadomić, że jest wysokiej jakości i często smakuje lepiej niż woda butelkowana.

Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie.

Przejdź do treści