Kategorie
Aktualności

Wodociągi Dębickie sp. z o.o.

Festyn rodzinny w parku „Sokoła”

W ostatnią niedzielę park „Sokoła” wypełnił się tłumem ludzi, a my po raz kolejny częstowaliśmy „Dębicką Kraniczanką” w postaci lemoniady z dodatkiem owoców i mięty, podczas festynu rodzinnego pod hasłem: „Cudze chwalicie swego nie znacie”.

W ostatnią niedzielę park „Sokoła” wypełnił się tłumem ludzi, a my po raz kolejny częstowaliśmy „Dębicką Kraniczanką” w postaci lemoniady z dodatkiem owoców i mięty, podczas festynu rodzinnego pod hasłem: „Cudze chwalicie swego nie znacie”, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Teraz Dębica we współpracy z Radą Osiedla Mickiewicza.

Liczne atrakcje dla dzieci a także występy młodzieży z KSM działającej przy parafii Miłosierdzia Bożego w Dębicy, pokazy chemiczne, występy taneczne, koncert grupy Bohema Trio, ciekawe wykłady oraz pyszne przysmaki sprawiły że uśmiech na twarzach, radosne okrzyki dzieci oraz radość zgromadzonych w parku były wszechobecne. Podczas pikniku odbyła się także charytatywna loteria dla chorego Wiktorka na jego leczenie.

Dziękujemy, że mogliśmy być razem w to niedzielne popołudnie. Cieszy nas fakt, że nasza propozycja „Dębickiej Kraniczanki” w postaci lemoniady z dodatkiem owoców przypadła po raz kolejny wszystkim do gustu oraz, że coraz więcej ludzi decyduje się na picie wody z kranu.

Przejdź do treści