Kategorie
Aktualności

Wodociągi Dębickie sp. z o.o.

Eko Piknik w parku Sokoła

„Eko piknik”, który odbył się w ostatnią sobotę w parku Sokoła przy Domu Kultury Śnieżka uświadomił że bycie „eko” oraz życie w zgodzie z przyrodą jest niezwykle ważne oraz potrzebne.

„Eko piknik”, zorganizowany przez Urząd Miejski w Dębicy oraz Stowarzyszenie Odzyskaj Środowisko, który odbył się w ostatnią sobotę w parku Sokoła przy Domu Kultury Śnieżka uświadomił że bycie „eko” oraz życie w zgodzie z przyrodą jest niezwykle ważne oraz potrzebne.
Tego dnia było mnóstwo atrakcji, min. warsztaty pszczele, eko warsztaty plastyczne, ekologiczny turniej szachowy oraz warsztaty tworzenia ogrodów w szkle.

Wodociągi Dębickie tym razem zaproponowały uczestnikom Eko pikniku niezwykłą, ekologiczną grę terenową, która cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród dzieci, młodzieży oraz całych rodzin. Gra miała głównie charakter edukacyjny. Dzięki niej uczestniczy mogli sprawdzić swoją zdolność orientowania się w terenie na podstawie mapy. Poszerzyć swoją wiedzę na temat naszej działalności, poznać historię Wodociągów Dębickich, uświadomić sobie jak ważna jest woda na co dzień oraz co to znaczy być „eko”.
Po zakończonej grze uczestnicy mieli okazję spróbować naszej zdrowej wody z kranu „Dębickiej Kraniczanki” z dodatkiem pysznych owoców.

Cieszymy się, że odwiedzających nasze stoisko z Dębicką Kraniczanką nie brakowało, a emocje i przeżycia, których dostarczyła gra terenowa uświadamiają że żywy przekaz ma potężną moc oraz nauka nie jest nudna.

Dziękujemy Organizatorom pikniku za zaproszenie. Cieszymy się ze mogliśmy być z Wami

Przejdź do treści