Kategorie
Aktualności

Wodociągi Dębickie sp. z o.o.

Rodzinny Piknik Naukowy – byliśmy z Wami

Rodzinny Piknik Naukowy „Potęga umysłu-radość i zabawa”, zorganizowany przez II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Dębicy oraz Stowarzyszenie „Uwierz w siebie” był okazją żeby przekonać się, że nauka to nie nuda.

Rodzinny Piknik Naukowy „Potęga umysłu – radość i zabawa”, zorganizowany przez II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Dębicy oraz Stowarzyszenie „Uwierz w siebie” był okazją żeby przekonać się, że nauka to nie nuda. Interesujące naukowe atrakcje takie jak: lody powstające w kuchni molekularnej, sterowane roboty, wydruki 3D, pokazy chemiczne, zajęcia laboratoryjne z biologii, świat książek a także stoiska miniprzedsiębiorstw założonych przez uczniów szkoły są dowodem na to, że szkoła to nie tylko wiedza teoretyczna z podręcznika.

Wodociągi Dębickie, jako partner akcji także miał swoje stoisko. Częstowaliśmy Dębicką Kraniczanką z dodatkiem owoców oraz mięty, zachęcając do picia smacznej oraz zdrowej wody z kranu. Wszyscy, którzy odwiedzili nasze stoisko mogli poczuć się jak prawdziwi laboranci oraz mieli okazję wziąć udział w przygotowanych przez nasze laboratoria konkursach na rozpoznawanie żywych pierwotniaków pod mikroskopem oraz na identyfikację „tajemniczych” zapachów.


Dziękujemy Organizatorom za inspirującą inicjatywę. Cieszymy się że mogliśmy być w tym dniu razem z Wami.

Przejdź do treści