Kategorie
Aktualności

Wodociągi Dębickie sp. z o.o.

Wodociągi Dębickie najlepsze na Podkarpaciu

Państwowa Inspekcja Pracy przyznała „Wodociągom Dębickim” sp. z o.o. I miejsce w konkursie „Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej” oraz nominowała do ogólnopolskiego etapu konkursu…

Państwowa Inspekcja Pracy przyznała „Wodociągom Dębickim” sp. z o.o. I miejsce w konkursie „Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej” oraz nominowała do ogólnopolskiego etapu konkursu. Jest to ogromny zaszczyt i wyróżnienie dla Wodociągów Dębickich.

Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie w ramach konkursu oceniał uczestników pod kątem przestrzegania przepisów prawa pracy w zakresie zatrudnienia, przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, rozwiązań systemowych dotyczących zarządzania BHP, wypadkowości w pracy oraz dodatkowych elementów związanych z ochroną pracy.

Zgodnie z regulaminem konkursu laureaci mogą być typowani do etapu drugiego (ogólnokrajowego) pod warunkiem osiągnięcia minimum 80 punktów. „Wodociągi Dębickie” sp. z o.o. jako jedyny laureat spełniły to kryterium i tym samym znalazły się wśród gronie 35 podmiotów z całego kraju rywalizujących o nagrodę „Mecum Tutissimus Ibis” przyznawaną co roku przez Głównego Inspektora Pracy. Na etapie ogólnokrajowym wybieranych jest 9 laureatów do przyznania nagród, którzy zostaną wpisani na Złotą Listę Przedsiębiorców.

Wyniki konkursu zostały opublikowane na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie:

https://rzeszow.pip.gov.pl/pl/dzialania/wiadomosci-lokalne/119309,-pracodawca-organizator-pracy-bezpiecznej-najaktywniejszy-spoleczny-inspektor-pracy-.html

Przejdź do treści